dj wodzirej
dj wodzirej
  Wesela, studniówki, bankiety
  Usługi dodatkowe
  Karaoke
   
   
   

Reportaże filmowe- filmowanie

Wykonujemy również na życzenie reportaże filmowe które to będą z całą pewnością dla Pary młodej wspaniałą pamiątką, dzięki której, wiele razy będziecie mogli przeżyć chwile, które były dla Was czymś wyjątkowym.
Wasz film z uroczystości na pewno nie będzie zwyczajny. Będzie miał wartości które będą dla Was bardzo cennymi.
Będą to wywiady i wypowiedzi Was samych jak i Waszych rodziców i gości. Wyobraźcie sobie, kiedy to za powiedzmy 30 lat siądziecie sobie przed telewizorem, włączycie film i usłyszycie to co przed kilkudziesięciu lat mówiliście, to, co Wasi goście chcieli wam przekazać. Czy nie wspaniałym będzie to jeśli na końcu swojej wypowiedzi gość przedstawi się, a Wy będziecie mogli przypomnieć sobie, że to był np. p. Kowalski.

Nasze filmy są wykonane profesjonalnie i rzetelnie. Film jest zgrywany standardowo na nośnik kasety VHS, a także na życzenie na DVD.

Zdjęcia

Życzycie sobie czegoś więcej?
Mam dla Was propozycję wykonania przepięknego albumu zdjęciowego którym będziecie się mogli poszczycić. Tak jak i film będzie on wyjątkowy i oryginalny.
Czy spotkali Państwo album którego zdjęcia są nie tylko pięknie ozdobione specjalnymi nićmi ale także przybrany myślami i cytatami które podkreślają zdjęcie, a także dają mu specjalny wyraz.
Z całą pewnością trzymający go dużo więcej czasu spędzą na oglądaniu go. Sprawcie to sami.

 

Bus

Przyjeżdżając na Waszą imprezę macie Państwo BUS wraz z kierowcą do swojej dyspozycji, który to będzie potrzebny np. aby pojechać na seans zdjęciowy, ale również dla państwa gości, który będzie ich woził w trakcie całej imprezy.
Nasz bus posiada atrakcyjny wygląd zewnętrzny, a wewnątrz welurową tapicerkę.

 
© Karaoke-Wodzirej, Krościenko n/Dunajcem
DJ-Wodzirej Realizacja projektu:
Verakom