dj wodzirej
dj wodzirej
  Wesela, studniówki, bankiety
  Usługi dodatkowe
  Karaoke
   
   
   

Bawimy się w KARAOKE.

Czas trwania imprezy zależy wyłącznie od Państwa. Zwykle jest to około 3-5 godz. wspaniałej zabawy oraz śpiewu, ale na życzenie istnieje możliwość przedłużenia zabawy do przysłowiowego "białego rana".

Podczas całej imprezy nasz DJ będzie wam przygrywał do tańca zaczynając od piosenek z lat 70-tych po muzykę ostatnich lat.Gwarantujemy , że każdy znajdzie coś dla siebie.

Podczas imprezy uważnie obserwujemy i wyłaniamy osoby najbardziej aktywne wokalnie i tworzymy wówczas różnego rodzaju konkursy . Gdy śpiewający zagubi się w utworze wówczas pomożemy mu. Staramy się również wciągnąć do zabawy całą salę, aby wszyscy mogli czuć się wspaniale i mieli pewność, że to właśnie oni byli wyjątkowi.

Ponumerowana lista dostepnych utworów znajduje się na każdym stoliku. Decydując sie na wystep nalezy podać numer piosenki konferansjerowi, wodzirejowi lub DJ-owi.

Podczas wykonywania utworu tekst jest pokazywany na bieżąco na ekranie o wymiarach 1.90m x 1.90m ustawionym przodem do publiczności, tak by wszyscy mogli go widzieć i włączyć się do śpiewania wraz z wykonawcami.

 
© Karaoke-Wodzirej, Krościenko n/Dunajcem
DJ-Wodzirej Realizacja projektu:
Verakom